Relacja z targów AGROEXPO

Relacja z targów AGROEXPO

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych Targów AGROEXPO w Izmirze w Turcji. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza maszyn i urządzeń rolniczych w Turcji. Targi były bardzo udane dla polskich przedsiębiorców. Polska branża była reprezentowana przez kilkunastu przedsiębiorców promujących własne marki, którzy zdecydowali się osobiście wziąć udział w Targach, a także skorzystać z przestrzeni Stoiska Narodowego.

Jedenaście polskich firm zdecydowało się na udział w imprezie w charakterze wystawcy, a oprócz tego polscy przedsiębiorcy korzystali z możliwości prezentowania swojej oferty na Stoisku Narodowym poprzez ekspozycje katalogów i ulotek czy prezentacje filmów promocyjnych.

Obecni na Targach dyr. Artur Wycech oraz dyr. Łukasz Gałczyński z Departamentu Rozwoju Inwestycji w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii oficjalnie zainaugurowali działania promocyjne na Polskim Stoisku Narodowym oraz powitali uczestników, towarzyszącej Targom misji gospodarczej. Na stoisku zorganizowany został briefing prasowy, a także prezentacje polskich firm Bogmar i ASD Systems. W przestrzeni Stoiska Narodowego odbywały się spotkania z ekspertami, a specjalnie wydzielona strefa VIP służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B, sesji networkingowych i prowadzenia własnych działań promocyjnych. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert branżowy profesor Adam Ekielski.

Stoisko Narodowe i zamieszczona na nim wizualizacja Pawilonu Polski promowało udział Polski w Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju.

Targi AgroExpo to drugie z sześciu wydarzeń targowych w ramach Branżowego Programu Promocji Maszyn i Urządzeń realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii,  na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Press kit polskich przedsiębiorców.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.