Relacja z targów The Big 5

Relacja z targów The Big 5

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych targów The Big 5 w Dubaju. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza branży Budowa i Wykańczanie Budowli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W tym roku targi odbyły się w dniach 12-15 września w Dubai World Trade Center.

Targi The Big 5 były bardzo udane dla polskich przedsiębiorców. Polską branżę budowy i wykańczania budowli reprezentowało blisko 70 przedsiębiorców, w tym ponad 60 firm uczestniczyło w imprezie w charakterze wystawcy.

Polskie firmy skorzystały z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na Stoisku Narodowym poprzez ekspozycję katalogów i ulotek oraz prezentację filmów promocyjnych.

Na Stoisku Narodowym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B i prowadzenia własnych działań promujących. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, pan Maciej Białko. Specyfikę rynku ZEA przedsiębiorcy mogli poznać dzięki spotkaniu z panem Adilem Abdelwahabem z ZBH PAIH w Dubaju.

Dodatkowo Stoisko Narodowe i zamieszczona na nim wizualizacja Pawilonu Polski promowało udział Polski w Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju.

Na Stoisku Narodowym odbył się także Wieczór Polski, podczas którego zagraniczni goście mogli wziąć udział w quizach i loterii z nagrodami, spróbować polskich słodyczy oraz posłuchać polskich wykonawców.

Targi The Big 5 to drugie z sześciu wydarzeń targowych w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i Wykańczanie Budowli realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Press kit polskich przedsiębiorców.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.