Slide CZĘŚCI SAMOCHODOWE
I LOTNICZE
BRANŻOWY PROGRAM PROMOCJI ZAPOZNAJ SIE Z PROGRAMEM
Slide MODA POLSKA BRANŻOWY PROGRAM PROMOCJI ZAPOZNAJ SIE Z PROGRAMEM Slide MASZYNY I URZĄDZENIA BRANŻOWY PROGRAM PROMOCJI ZAPOZNAJ SIE Z PROGRAMEM Slide BUDOWA I WYKOŃCZENIE BUDOWLI BRANŻOWY PROGRAM PROMOCJI ZAPOZNAJ SIE Z PROGRAMEM Slide ISPO Monachium, 28-30 listopada NABLIŻSZE WYDARZENIE ZAPOZNAJ SIE Z WYDARZENIEM

Realizowane programy

Przedstawiamy Polskie Programy Branżowe

Części Samochodowe
i Lotnicze

Branżowy Program Promocji adresowany jest do przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą w sektorze Części Samochodowe i Lotnicze. W ramach realizacji programu Ministerstwo Rozwoju i Technologii zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne na 6 wydarzeniach targowych w 5 krajach.

Budowa i Wykańczanie Budowli

Branżowy Program Promocji adresowany jest do przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą w sektorze Budowa i Wykańczanie Budowli. W ramach realizacji programu Ministerstwo Rozwoju i Technologii zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne na wydarzeniach targowych w 7 krajach.

Moda
polska

Branżowy Program Promocji adresowany jest do przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą w sektorze Moda Polska. W ramach realizacji programu Ministerstwo Rozwoju i Technologii zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne na wydarzeniach targowych w 6 krajach.

Maszyny
i Urządzenia

Branżowy Program Promocji adresowany jest do przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą w sektorze Maszyny i Urządzenia. W ramach realizacji programu Ministerstwo Rozwoju i Technologii zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne na wydarzeniach targowych w 5 krajach.

O Branżowych Programach Promocji

Celem Programów Branżowych jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe. Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję poszczególnych branż jako całości sektora.

Termin realizacji Programu: 1 stycznia 2020 – 31 grudnia 2022.

Do działań ogólnych promujących branże należy między innymi:

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ISPO Monachium

28-30.11.2022

kontakt

Przedsiębiorstwa, które są zainteresowane udziałem w branżowym programie promocji 2020-2022
zapraszamy do kontaktu z koordynatorami projektu:

PRZESUŃ PALCEM