Relacja z targów Si SposaItalia Collezioni Milano Bridal Week

Relacja z targów Si SposaItalia Collezioni Milano Bridal Week

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych targów Si SposaItalia Collezioni. W tym roku targi odbyły się w dniach 1-4 kwietnia w Fiera Milano.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 140 wystawców, którzy zaprezentowali nowe kolekcje, marki i trendy w branży mody ślubnej, w tym 10 wystawców z Polski.

Na Stoisku Narodowym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B i prowadzenia własnych działań promujących. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, pani Ewa Krajewska. Specyfikę rynku włoskiego przedsiębiorcy mogli poznać dzięki spotkaniom z Panią Anną Czubą-Minesi z ZBH PAIH w Mediolanie oraz Pania Ewą Trzcińską z Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech

Polskie Stoisko promujące branżę modową cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi SiSposaItalia Collezioni to kolejne wydarzenie targowe w ramach Branżowego Programu Promocji Moda Polska realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.