Relacja z misji przyjazdowej na targi Warsaw Build

Relacja z misji przyjazdowej na targi Warsaw Build

Jednym z działań zrealizowanych w ramach programu promocji branży Budowy i Wykańczania Budowli była misja przyjazdowa, która odbyła się w dniach 15-19.03.2022 r. Wzięli w niej udział przedstawiciele firm z Albanii, Ukrainy, Turcji oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także reprezentujący zagraniczne media dziennikarze. Dzięki temu artykuły opisujące polską branżę budowlaną oraz jej potencjał mogły dotrzeć do wielu profesjonalnych odbiorców z rynku międzynarodowego.

Głównym celem misji przyjazdowej było umożliwienie nawiązania współpracy gospodarczej między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy. Zgodnie z planem jej uczestnicy odbyli spotkania B2B z przedstawicielami polskich firm, odwiedzając siedziby Pekabex w Badowie-Mściskach, a także KOSBUD w Dziękowiźnie.

W ramach przyjazdu została także zaplanowana wizyta na Międzynarodowych Targach Architektury i Materiałów Wykończeniowych Warsaw Home Build. Główny punkt programu dał gościom okazję do poznania szerokiej oferty polskich firm z branży. Udany przebieg imprezy sprawił, że możliwe było nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych z partnerami z zagranicznych rynków. Targi Warsaw Home Build skierowane są do architektów oraz firm budowlanych wyspecjalizowanych w pracach wykończeniowych.

Warto nadmienić, że promocja branży Budowy i Wykańczania Budowli to kluczowy, choć niejedyny aspekt zorganizowanej misji przyjazdowej. W jej trakcie uczestnicy z kilku zagranicznych krajów mieli także okazję zapoznać się z polską kulturą i historią, zwiedzając najciekawsze punkty turystyczne w Warszawie.