Zapraszamy do zgłaszania zagranicznych uczestników misji przyjazdowej z branży Maszyny i Urządzenia

Zapraszamy do zgłaszania zagranicznych uczestników misji przyjazdowej z branży Maszyny i Urządzenia

W ramach Branżowego Programu Promocji Maszyny i Urządzenia Ministerstwa Rozwoju i Technologii realizowanego przez Agencję MPromotion organizowane są misje przyjazdowe dla przedsiębiorców zagranicznych oraz dziennikarzy reprezentujących branżę.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do zgłaszania swoich zagranicznych partnerów biznesowych do udziału w misjach. Misje mają   na celu zapoznanie zagranicznych kontrahentów z polskim rynkiem oraz stworzenie przestrzeni do nawiązania i rozwijania kontaktów handlowych i inwestycyjnych.

Udział w misji jest bezpłatny, pokrywamy koszty transportu, hoteli i wyżywienia.

Najbliższa misja przyjazdowa z branży Maszyny i Urządzenia odbędzie się w terminie 5-9 września 2022 r. przy okazji Międzynarodowych Targów GórnictwaPrzemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2022. Podczas wizyty realizowany będzie program obejmujący następujące elementy:

  • Wizyty w siedzibach firm z branż górniczej, energetycznej i hutniczej

 

  • Spotkania B2B z polskimi przedsiębiorcami

 

  • Udział w imprezie targowej Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2022

 

  • Część kulturalną – uczestnicy będą mieli szansę poznać elementy polskiej kultury i historii podczas wycieczek z przewodnikiem oraz zasmakować tradycyjnej polskiej kuchni.

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejna misja przyjazdowa zostanie zorganizowana przy okazji targów Warsaw Industry Week. Informacje w tej sprawie będą pojawiały się na naszej stronie oraz mediach społecznościowych.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem misji przyjazdowych.

Paweł Orzechowski

pawel.orzechowski@mpromotion.com.pl

Tel: +48 22 818 00 23