Relacja z targów JCK Las Vegas 2022

Relacja z targów JCK Las Vegas 2022

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych targów JCK Las Vegas. W tym roku targi odbyły się w dniach 10-13 czerwca w The Venetian Resort and Hotel
Las Vegas.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 2000 wystawców z całego świata, którzy zaprezentowali nowe kolekcje, marki i trendy w branży jubilerskiej, w tym 7 wystawców z Polski.

Na polskim soisku informacyjno-promocyjnym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B i prowadzenia własnych działań promocyjnych. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, pani Ewa Krajewska. Ponadto polscy przedsiębiorcy mieli możliwość spotkania m. in. z Johnem Petkusem, konsulem honorowym RP w Las Vegas.

Polskie stoisko promujące branżę modową cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi JCK Las Vegas to kolejne wydarzenie targowe w ramach Branżowego Programu Promocji Moda Polska realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.