Misja przyjazdowa na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura

Misja przyjazdowa na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura

W dniach od 8.05 do 12.05 br. odbyła się misja przyjazdowa na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura. Wzięli w niej udział reprezentanci branży budowy i wykańczania budowli, którzy przyjechali do Polski z zagranicy. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele firm z Albanii, Kosowa, a także Bośni i Hercegowiny. Relacja z przebiegu wydarzenia ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z zagranicy dzięki udziałowi w misji dziennikarzy.

Celem misji było przede wszystkim zapewnienie możliwości nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych między przedsiębiorcami z Polski oraz zagranicy. Uczestnicy wydarzenia mieli wiele okazji do bezpośrednich spotkań B2B i prowadzenia owocnych rozmów handlowych.

Jednym z punktów programu były wizyty w siedzibach krajowych firm. Międzynarodowi partnerzy odwiedzili Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie oraz Pekabex w Badowie-Mściskach. Zainteresowanych wysoką jakością polskich produktów podjęła firma EkoEnergia Polska w Kielcach. Ponadto zrealizowana została wizyta w Kieleckim Parku Technologicznym, w czasie której goście mogli poznać nowoczesne zaplecze technologiczne, stanowiące mocną stronę polskiej branży budowy i wykańczania budowli. W spotkaniu wzięły udział firmy przynależące do KPT.

Ponadto zagraniczni kontrahenci mieli okazję odwiedzić Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura w Kielcach, które były miejscem wymiany doświadczeń przedstawicieli najważniejszych instytucji branżowych, a także producentów i dystrybutorów maszyn i sprzętów wykorzystywanych w budownictwie. Targi stanowiły główny punkt programu misji przyjazdowej do Polski.

Warto odnotować, że w jej harmonogramie znalazły się nie tylko czysto biznesowe wydarzenia. Delegaci mogli również skorzystać z dodatkowych atrakcji jakim było zwiedzanie najciekawszych miejsc w Warszawie i Kielcach.