Relacja z tragów UK Construction Week 2022

Relacja z tragów UK Construction Week 2022

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych Targów UK Construction Week w Londynie. Jest to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych branży Budowa i Wykańczanie Budowli w Wielkiej Brytanii. W tym roku targi odbyły się w dniach 03-05 maja w Excel London.

Polską branżę budowy i wykańczania budowli reprezentowało blisko 20 przedsiębiorców, w tym połowa z nich to wystawcy.

Polskie firmy skorzystały z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym poprzez ekspozycję katalogów i ulotek oraz prezentację filmów promocyjnych.

Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym prowadzone były działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, spotkania B2B oraz prowadzenie własnych działań promocyjnych polskich firm na specjalnie wydzielonej przestrzeni stoiska. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, Pan Jacek Gromniak. Spotkanie z brytyjskim oddziałem Zagranicznego Biura Handlowego poszerzyło wiedzę polskich przedsiębiorców na temat współpracy na rynku brytyjskim.

Targi UK Construction Week to czwarte wydarzenie targowe w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i Wykańczanie Budowli realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.