Relacja z targów Pure London

Relacja z targów Pure London

Dobiegła końca kolejna edycja targów Pure London. W tym roku targi odbyły się w dniach 17-19 lipca w hali Olympia w Londynie.

W wydarzeniu wzięło udział niemal 400 wystawców z całego świata, którzy zaprezentowali nowe kolekcje, marki i trendy w branży modowej, w tym 28 wystawców z Polski.

Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B i prowadzenia własnych działań promocyjnych. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, pani Joanna Kruczek-Soińska. Ponadto polscy przedsiębiorcy mieli możliwość spotkania m. in. z Pawłem Owczarkiem, Kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego w Londynie.

Na stoisku odbył się także Wieczór Polski, podczas którego zagraniczni goście mogli wziąć udział w quizach i loterii z nagrodami, spróbować polskich słodyczy oraz posłuchać utworów polskich wykonawców.

Polskie stoisko promujące branżę modową cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi Pure London to kolejne wydarzenie targowe w ramach Branżowego Programu Promocji Moda Polska realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w ostatnim wydarzeniu – targach ISPO w Monachium zapraszamy do kontaktu.