Relacja z targów Automechanika Frankfurt

Relacja z targów Automechanika Frankfurt

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z targów Automechanika Frankfurt, które miały miejsce w dniach 13-17 września 2022.

Automechanika Frankfurt to największe targi motoryzacyjne w Niemczech, organizowane przez Messe Frankfurt. W tegorocznej edycji wzięło udział 2804 wystawców z 70 krajów, w tym ponad 150 firm z Polski. Wydarzenie odwiedziło 78 tysięcy gości ze 175 krajów.

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem, prowadzone były tam liczne działania promujące, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B.  Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, pan Bartosz Mielecki. Ponadto polscy przedsiębiorcy mieli możliwość spotkania m. in. z przedstawicielami Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie.

Na stoisku odbył się także Wieczór Polski, podczas którego zagraniczni goście mogli wziąć udział w quizach i loterii z nagrodami, spróbować polskich słodyczy oraz posłuchać utworów polskich wykonawców.