Relacja z targów BATIMAT w Paryżu

Relacja z targów BATIMAT w Paryżu

Dobiegła końca kolejna edycja targów BATMAT w Paryżu. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza branży Budowa i Wykańczanie Budowli we Francji. W tym roku targi odbyły się w dniach 3-6 października w Paris Porte de Versailles.

Polską branżę budowy i wykańczania budowli reprezentowało ponad 60 wystawców.

Polskie firmy skorzystały z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym poprzez ekspozycję katalogów i ulotek oraz prezentację filmów promocyjnych.

Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym prowadzone były działania promujące branżę m.in. spotkania z ekspertem, spotkania B2B oraz prowadzenie własnych działań promocyjnych polskich firm na specjalnie wydzielonej przestrzeni stoiska. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, Pan Mariusz Wasilewski. Spotkanie z przedstawicielami Referatu Ekonomicznego Ambasady RP we Francji poszerzyło wiedzę polskich przedsiębiorców na temat współpracy na rynku francuskim.

Targi BATIMAT były ostatnim wydarzeniem targowym w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i Wykańczanie Budowli realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.