Relacja z targów Batibouw w Brukseli

Relacja z targów Batibouw w Brukseli

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych targów Batibouw w Brukseli. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza, trwająca ponad tydzień, w branży Budowa i Wykańczanie Budowli w Belgii. W tym roku targi zorganizowano w siedmiu halach wystawowych obejmujących wszystkie obszary budownictwa, architektury i designu. 

Polska branża budowy i wykańczania budowli była reprezentowana przez ponad trzydziestu przedsiębiorców promujących własne marki, którzy zdecydowali się osobiście wziąć udział w targach i skorzystać z przestrzeni polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego. 

Dziesięć polskich firm zdecydowało się na udział w imprezie w charakterze wystawcy, oprócz tego polskie firmy korzystały z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na stoisku informacyjno-promocyjnym poprzez ekspozycje katalogów i ulotek oraz prezentacje filmu promocyjnego. 

Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. zorganizowany został briefing prasowy, spotkania z ekspertami, spotkanie z Ambasadorem RP w Belgii, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B, sesji networkingowych i prowadzenia własnych działań promujących. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, Pan Mariusz Wasilewski. 

Targi Batibouw to czwarte i za razem przedostatnie z wydarzeń targowych w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i Wykańczanie Budowli realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.