O Programie

Program promocji branży Moda Polska został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej.

Branża Moda Polska to sektor o dużym potencjale eksportowym i wizerunkowym do budowania silnej i rozpoznawalnej Marki Polskiej Gospodarki.

Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję całej polskiej branży modowej obejmującej sektor odzieżowy, obuwniczy, galanteryjny oraz jubilerski i obejmują przede wszystkim
organizację narodowych stoisk informacyjno-promocyjnych na największych i najważniejszych wydarzeniach targowych branży. Do końca 2022 r. zostaną zorganizowane stoiska podczas 7 wydarzeń w 6 krajach. Na organizowanych stoiskach polskie firmy z branży modowej mają możliwość prezentacji swoich ofert, wyświetlania filmów reklamowych oraz odbywania spotkań B2B z kontrahentami.

 

Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach. Podczas targów realizowane są również inne działania kreatywne takie jak briefingi prasowe,  czy interaktywna mapa odwiedzających polskie stoisko. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w programie w ramach poddziałania 3.3.3  „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” PO IR.  Wsparcie dla przedsiębiorców zapewnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Program promocji branży Moda Polska jest realizowany w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, PO IR.

 

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem Branżowego Programu Promocji branży Moda Polska  –  M Promotion International Sp. z o.o.  KONTAKT

Adresaci programu

Program skierowany jest do Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007). Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Uwaga: Program jest skierowany do przedsiębiorców zajmujących się produkcją wyrobów, a nie pośrednictwem czy sprzedażą hurtową.

Kalendarz wydarzeń

Termin realizacji programu: 1 stycznia 2020 r. – 31 grudnia 2022 r.
W ramach realizacji programu do 31.12.2022 roku zorganizowane zostaną Narodowe Stoiska Wystawiennicze podczas 7 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 6 krajach. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w wyjazdowych misjach gospodarczych, połączonych z udziałem w międzynarodowych targach (w roli zwiedzającego lub wystawcy), zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń.
Proszę kliknąć na wybrane wydarzenie, aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Kalendarz wydarzeń
Wydarzenie Lokalizacja Data Informacje
2020 rok
International Fashion Week Dubai ZEA 12-14 listopada 2020 Szczegóły
2021 rok
Kyiv Fashion Ukraina 3-5 luty 2021 Szczegóły
Momad Madryt Hiszpania 17-19 września 2021 Szczegóły
2022 rok
ISPO Munich Niemcy 23-26 styczeń 2022 Szczegóły
Bride Show ZEA luty 2022 Szczegóły
Pure London Wielka Brytania 13-15 luty 2022 Szczegóły
JCK Las Vegas USA czerwiec 2022 Szczegóły

Jak wziąć udział w Programie

  • Zapoznaj się z Programem Promocji Branży Mody Polskiej klikając na ikonę

  • Sprawdź, czy prowadzona działalność gospodarcza kwalifikuje się do wymienionych w załączniku kategorii

  • Skontaktuj się z koordynatorem projektu telefonicznie bądź mailowo

Kontakt

Obecnie prowadzony jest nabór na udział przedsiębiorstw w targach oraz towarzyszącym ich gospodarczym misjom wyjazdowym.
Przedsiębiorstwa, które są zainteresowane udziałem w branżowym programie promocji 2020-2022 zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu:
Program Promocji Branży Moda Polska
Iwona Kiszka

Tel: 22 818 00 23
iwona.kiszka@mpromotion.com.pl