O Programie

Program promocji branży Moda Polska został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej.

Branża Moda Polska to sektor o dużym potencjale eksportowym i wizerunkowym do budowania silnej i rozpoznawalnej Marki Polskiej Gospodarki.

 

Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję całej polskiej branży modowej obejmującej sektor odzieżowy, obuwniczy, galanteryjny oraz jubilerski i obejmują przede wszystkim

organizację narodowych stoisk informacyjno-promocyjnych na największych i najważniejszych wydarzeniach targowych branży.  Do końca 2022 r. zostaną zorganizowane stoiska podczas 6 wydarzeń w 5 krajach.

 

Na organizowanych stoiskach polskie firmy z branży modowej mają możliwość prezentacji swoich ofert, wyświetlania filmów reklamowych oraz odbywania spotkań B2B z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

 

Podczas targów realizowane są również inne działania kreatywne takie jak briefingi prasowe,  czy interaktywna mapa odwiedzających polskie stoisko.

 

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w programie w ramach poddziałania 3.3.3  „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” PO IR.  Wsparcie dla przedsiębiorców zapewnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Program jest realizowany w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, PO IR.

 

Realizatorem programu jest konsorcjum firm: M Promotion International Sp. z o.o. oraz Agencja M Promotion Sp. z o.o.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z koordynatorem programu. KONTAKT

Adresaci programu

Program skierowany jest do Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w ramach przynajmniej jednej z wybranych kategorii działalności (PKD 2007). Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

 

Uwaga: Program jest skierowany do przedsiębiorców zajmujących się produkcją wyrobów, a nie pośrednictwem czy sprzedażą hurtową.

Kalendarz wydarzeń

Termin realizacji programu: 1 stycznia 2020 r. – 31 grudnia 2022 r.

 

W ramach realizacji programu do 31.12.2022 roku zorganizowane zostaną Narodowe Stoiska Wystawiennicze podczas 6 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 5 krajach. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w wyjazdowych misjach gospodarczych, połączonych z udziałem w międzynarodowych targach (w roli zwiedzającego lub wystawcy), zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń.

 

Proszę kliknąć na wybrane wydarzenie, aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Kalendarz wydarzeń
Wydarzenie Lokalizacja Data Informacje
2020 rok
International Fashion Week Dubai 22-24 października 2020 Szczegóły
2021 rok
ISPO Munich Niemcy 31 stycznia – 03 luty 2021 Szczegóły
Kijów Fashion Ukraina luty 2021 Szczegóły
Panorama Fashion Berlin Niemcy czerwiec 2021 Szczegóły
2022 rok
Pure London Wielka Brytania luty 2022 Szczegóły
JCK Las Vegas USA czerwiec 2022 Szczegóły

Jak wziąć udział w Programie

  • Zapoznaj się z Programem Promocji Branży Mody Polskiej klikając na ikonę

  • Sprawdź, czy prowadzona działalność gospodarcza kwalifikuje się do wymienionych w załączniku kategorii

  • Skontaktuj się z koordynatorem projektu telefonicznie bądź mailowo

Kontakt

Obecnie prowadzony jest nabór na udział przedsiębiorstw w targach oraz towarzyszącym ich gospodarczym misjom wyjazdowym.

 

Przedsiębiorstwa, które są zainteresowane udziałem w branżowym programie promocji 2020-2022 zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu:

 

Program Promocji Branży Moda Polska

Klaudia Pucek

Tel: 22 818 00 23

Klaudia.pucek@mpromotion.com.pl