4-6.10.2022, Mining Vietnam 2022

4-6.10.2022, Mining Vietnam 2022

Targi odbędą się w International Center for Exhibition (ICE) w Hanoi, w Wietnamie.Od 2012 roku Mining Vietnam stał się wydarzeniem obowiązkowym dla wszystkich podmiotów działających w branży górniczej. W 2022 roku odbędzie się 5 edycja Mining Vietman. Targi Mining Vietman to idealna platforma do prezentacji i dyskusji na temat zagadnień związanych z górnictwem i wydobyciem minerałów w kierunku zrównoważonego rozwoju. Targi przyciągają firmy, które chcą zaprezentować swoje najnowsze technologie i najnowocześniejsze rozwiązania przed tysiącami liderów branży i profesjonalistów z całego świata.

Północny region Wietnamu zawsze był znany z bogatych złóż surowców i potencjału gospodarczego. Mining & Construction Vietnam jest wizytówką bogatej oferty produktów i usług, wielu pokazów z nowymi technikami i wnikliwymi informacjami. Poprzednie targi to ponad trzy tysiące odwiedzających, 138 wystawców z 18 krajów świata. Oraz 9 pawilonów narodowych. Wszystko to na przestrzeni ponad 4000 m2 powierzchni wystawienniczej.

Wraz z wystawą przygotowano wiele ciekawych atrakcji nie tylko dla wystawców, ale także dla zwiedzających, tj.:

  • Międzynarodowa konferencja:
    Wspaniała okazja, aby spotkać się z wpływowymi przedstawicielami branży i uzyskać odpowiedzi na najbardziej palące pytania. To wspaniała okazja do nawiązania kontaktu z innymi osobami z branży.
  • Rozmowy z ekspertami:
    dyskusje na temat aktualnych wydarzeń ze świata technologii i maszyn.
  • Pokazy na żywo:
    najprostszym i najszybszym sposobem na naukę na stoisku wystawcy jest możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami na ich temat bezpośrednio poprzez demonstrację na żywo.

Termin: 4-6.10.2022 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.exportsolutions.com.au/trade-fair/mining-vietnam

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z koordynatorem programu:
Michał Sobański
michal.sobanski@mpromotion.com.pl,
Tel: +48 22 818 00 23