Relacja z targów UGOL ROSSII & MINING

Relacja z targów UGOL ROSSII & MINING

Kolejna edycja targów UGOL ROSSII & MINING dobiegła końca. Wydarzenie  skupiło uwagę wielu międzynarodowych przedstawicieli branży maszyn i urządzeń, dziennikarzy, ekspertów oraz wybitnych gości.

Polska branża Maszyny i Urządzenia została zaprezentowana na Stoisku Narodowym zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz była reprezentowana przez grono przedsiębiorców promujących własne marki, którzy zdecydowali się osobiście wziąć udział w targach. Z możliwości udziału na Polskim Stoisku Narodowym skorzystały polskie firmy z branży maszyn górniczych.

Targi były bardzo udane dla polskich przedsiębiorców. Odbyli oni  liczne spotkania B2B, sesje networkingowe oraz spotkania z dziennikarzami. Przy okazji wydarzenia zorganizowana została misja gospodarcza, dzięki której polskie firmy mogły lepiej poznać rynek rosyjski oraz dodatkowo spotkać się z potencjalnymi kontrahentami i organizacjami otoczenia biznesu.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych targach w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Maszyny i Urządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy do kontaktu z operatorem Programu Agencją M Promotion International.